Сифон для газованих напоїв Hendi та Kayser - приготуйте свіжі напої за кілька хвилин

    Ви любите вживати різні газовані напої? Тепер вам не потрібно купувати в магазині ці продукти, які мало впливають на ваше тіло. Адже зараз є сифон для приготування газованих напоїв Hendi та Kayser. З його допомогою сифону для содової будь-який улюблений напій можна газувати за лічені хвилини!

Матеріал колби: нержавіюча сталь, об'єм сифона: 1 літр


    Сифон виготовлений із пластику та нержавіючої сталі. Ці матеріали абсолютно безпечні для здоров'я, крім того, вони дозволяють надовго зберегти зовнішній вигляд самого пристрою. Сьогодні вже можна купити сифон для газованої води Kayser та Hendi з красивим дзеркальним покриттям як для домашнього використання так і в бар чи ресторан, оскільки вони є професійними.

Наявність такого аксесуару на кухні та барі  - це не тільки данина моді, а й турбота про своє здоров'я та задоволення. Компактний і простий у використанні! Легкий, елегантний і сучасний форм-фактор у поєднанні з яскравим дизайном зроблять використання цього пристрою ще більш приємним.


Як працює сифон для газованої води?

Процес газування напою за допомогою сифону для содової здійснюється наступним чином:

  •      Спочатку в сифон (колбу) наливають холодну воду або інші рідини до вказаного рівня.
  •      Потім сифон поміщають спеціальну картридж (капсулу) з вуглекислим газом (CO2), який знаходиться під тиском.
  •      Коли капсула з СО2 вставлена у гніздо сифону (футляр), вуглекислий газ виходить із нього та розчиняється у воді у сифоні.
  •      При збовтуванні сифону вуглекислий газ розподілиться по всьому об'єму води, що призведе до її газування.
  •      Після цього напій можна розлити в склянки та насолоджуватися свіжим та газованим напоєм.

Важливо відзначити, що процес насичення напоїв вуглекислим газом за допомогою сифона для содової може відрізнятися залежно від виробника та моделі сифона. Тому перед використанням слід уважно вивчити інструкцію до сифону.


Важливо зазначити що для використання сифона потрібен сифон та капсули з СО2, які також можна придбати на нашому сайті. Відзначаємо, що ви можете купити відразу скільки завгодно газових балончиків, оскільки вони та сифони продаються окремо.


У будь-якому випадку, вирішивши купити сифон для газованої води, ви зробите правильний вибір.

Купити сифони для газ води Kayser та замовити сифон для содової Hendi можна в Києві, Львові, Одесі Харкові та з доставкою по Україні.

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.