Барні дииспенсер для сиропу та пляшка для пюре та соків

    Відмінний вибір для тих, хто шукає зручний та функціональний диспенсер для дозування та зберігання пастоподібних основ, фруктового пюре, сиропів, соків та топінгів для бару! Пляшка для пюре та коктейлів також може використовуватися для збивання коктейлів, що робить її незамінним помічником у будь-якому барі чи ресторані.

    Диспенсер для сиропу виготовлений із високоякісного харчового пластику, що робить його гігієнічним, легким, міцним та довговічним. Він стійкий до харчових кислот, есенцій та етилового спирту. Комфортна форма диспенсера дозволяє легко дозувати необхідну кількість пастоподібної основи, а об'єм 0,5-2 л є оптимальною ємністю для приготування кількох порцій коктейлю та швидкої роботи бармена.
    
Пляшка соку має простий та елегантний дизайн із різнокольоровими гейзерами та кришками, що дозволяє ідентифікувати інгредієнти під час приготування коктейлів бармену. Вона легко розбирається і миється в посудомийній машині, що спрощує її використання та догляд за нею.

Товари для бару можна замовити на сайті Хорека Сервіс з доставкою по Україні. Пляшка для сиропу та топінгів - відмінне рішення для зберігання, дозування та приготування коктейлів у будь-якому барі, кафе чи ресторані. Не пропустіть можливість придбати надійного помічника за вигідною ціною!
Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.