Килимок для барної стійки та гумовий спил-стоп: захист поверхні та зручність у роботі

    Барні килимки є невід'ємною частиною екіпіровки бармена. Гума проти проливання відноситься до аксесуарів бариста. Це так званий антиковзаючий килимок, виготовлений з високоякісної чорної гуми. Під час приготування та подачі коктейлів і напоїв бар необхідно підтримувати в чистоті.

    Також клей-антипролив використовують для сушіння фужерів, стаканів, стаканів, фужерів та іншого ресторанного посуду. Добре вбирає конденсат, вологу та пролиту рідину. Ці барні аксесуари виготовлено з екологічно чистих матеріалів і не містить ГМО інгредієнтів. 
Він виготовлений з гуми та має особливий дизайн, який допомагає організовувати ваше робоче місце. Виріб має вертикальні пальчики по всій поверхні та бордюри по краях. Це дозволяє збирати пролиті під час роботи рідини та конденсат із посуду всередині килимка.

    Зручний і практичний барний килимок або гумовий стрижень-стоппер для професіоналів у кафе та ресторанах, а також для використання вдома. Обов’язковий атрибут для початківців барменів або тих, хто хоче змішувати коктейлі вдома. Необхідно організувати процес в максимально комфортних умовах.
Барні килимки в основному бувають прямокутними і прямокутними. Нижня частина гладка для забезпечення хорошого контакту з поверхнею. Верхня частина має підняті та опущені частини, щоб волога збиралася та утримувалася.

Ви можете придбати гумові килимки майже будь-де. Це буде стандартний колір і дизайн. Пропонуємо розробити власний унікальний дизайн, наприклад, під назву закладу та колір гуми. Це не тільки фінансово вигідніше, але й привабливо.
Килимок барний не тільки захищає поверхню бару, він також допомагає запобігти ковзанню склянок і кухлів і прискорює процес висихання, що особливо корисно в середовищі жвавого бару.

    Щоб замовити барні килимки та гумові упори для пил на сайті Хорека Сервіс 2009, ви можете перейти на сторінку в категорії «Барний інвентар» і вибрати відповідний розділ. Тут ви знайдете широкий асортимент килимків та різних гумових спілстопів та іншого барного інвентаря як для професійного використання в ресторанах і кафе, так і для домашнього використання.
Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.