Ложка барна для розмішування кругла, без ковпачка у вигляді трубочки BS-II U6

9757-01
  • Ложка барна для розмішування кругла, без ковпачка у вигляді трубочки BS-II U6
  • Виробники One Chef
  • Наявність: В наявності
  • 68 грн.


BS-II U6 Ложка барна для розмішування кругла, без ковпачка, у вигляді трубочки довжина-195 мм | Купити Ложка барна для розмішування кругла, без ковпачка, у вигляді трубочки BS-II U6 з доставкою, оптова ціна, наявність Львів, Київ, Чернівці, Чернігів, Черкаси, Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Умань, Трускавець, Затока, Дрогобич, Суми та інші міста України
Характеристики
Країна Китай

Теги: Ложка барна для розмішування кругла, без ковпачка у вигляді трубочки BS-II U6, BS-II U6, 9757-01, One Chef, Ложки барні

Рекомендуємо

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

    Певен кожен хоч раз в житті замовляв каву, десерт, фруктовий салат чи бельгійські вафлі зі взбитими вершками.Сьогодні майже кожен заклад ресторанного господарства, особливо якщо це ..

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

        Перш ніж скористатись послугами нашого Інтернет-магазину Horeca Service 2009, варто звернути увагу на різноманіття представлених в каталозі брендів професійної кухонно..

Як працює сифон для вершків?

Як працює сифон для вершків?

    Збиті вершки є одним з найбільш популярних десертів, які використовуються в кафе та ресторанах багатьох країн світу переважно як топінг для прикраси різноманітних напоїв та страв. ..

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.