Чаші для пушу, відра для подачі шампанського та вина.

    Пунш-чаші, відерця для шампанського і винні шафи є важливими елементами в ресторанному бізнесі, оскільки дозволяють подавати гостям правильні і красиві напої. Чаші для пуншу забезпечують потрібну температуру та місткість для подачі цього популярного напою, відерця для шампанського дозволяють подавати цей напій у стилі та вражаючому стилі, а охолоджувачі вина гарантують, що воно залишається охолодженим і зберігається на столі. Гарно цвіте.

    Щоб замовити ці товари, у нашому інтернет-магазині Horeka Service 2009 є широкий вибір барного посуду, включаючи чаші для пуншу, відерця для шампанського, холодильники для вина та інші необхідні для ресторану речі. Ви можете замовити їх на нашому сайті з доставкою по всій Україні.

    Важко уявити собі свято без шампанського. Оскільки люди звикли пити газовані напої з льодом, був винайдений спеціальний пристрій – відерце для шампанського. Матеріали для виготовлення відерця для шампанського та морозильника:
Нержавіюча сталь, полікарбонат, скло.

    Оптимальна температура для вживання ігристого вина - 9-12 градусів. Вважається, що саме при цій температурі розвиваються його смак і аромат. Для його підтримки покладіть лід у відерце, налийте трохи води і покладіть у пляшку, злегка перемішавши вміст кулера. Досягнення потрібної температури займає лише 30 хвилин, і гості можуть насолодитися освіжаючими напоями.
Гармонійність сервіровки столу залежить від обраної вами бочки шампанського. Не варто зосереджуватися лише на естетиці. Відерце для льоду має відповідати формату бізнесу.

Все для правильної подаі вина та ігристих вин можна знайти в каталозі інтернет-магазині ХорекаСервіс2009, тут є широкий вибір барного посуду, включаючи чаші для пуншу, відерця для шампанського, холодильники для вина та інші необхідні для ресторану речі. Ви можете замовити їх на нашому сайті з доставкою по всій Україні.
Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.