Форми кондитерські

18184-01
  • Форми кондитерські
  • Виробники Chocolate World
  • Наявність: В наявності
  • 842 грн.


Професійна форма для шоколаду Chocolate World 1143 CW у формі кавового зерна - це відмінний вибір для створення чудових шоколадних делікатесів. Виготовлена з високоякісного полікарбонату, форма гарантує легке вилучення шоколадних конфет із форми та збереження четкості деталей. Розміри форми становлять 34x25x21 мм, а будь-яка форма має 21 відвертку для формування шоколадних зерен. Каждое зерно важить 14 грамм, що дозволяє створити достатньо більше шоколадних конфет. Задайте 1143 CW Форму для шоколаду з полікарбонату Кофейне зерно прямо зараз і радуйте своїх клієнтів смачнішими шоколадними делікатесами!
Характеристики
Країна Бельгія
Призначення Для шоколаду
Довжина 34
Ширина 25
Об `єм 14

Теги: 1143 CW Форма для шоколаду Кавове зерно 34x25x21мм, 21 шт. x 14 г, 1143 CW, 18184-02, Chocolate World, Форми кондитерські

Рекомендуємо

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

    Певен кожен хоч раз в житті замовляв каву, десерт, фруктовий салат чи бельгійські вафлі зі взбитими вершками.Сьогодні майже кожен заклад ресторанного господарства, особливо якщо це ..

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

        Перш ніж скористатись послугами нашого Інтернет-магазину Horeca Service 2009, варто звернути увагу на різноманіття представлених в каталозі брендів професійної кухонно..

Як працює сифон для вершків?

Як працює сифон для вершків?

    Збиті вершки є одним з найбільш популярних десертів, які використовуються в кафе та ресторанах багатьох країн світу переважно як топінг для прикраси різноманітних напоїв та страв. ..

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.