Форми кондитерські

18353-01
  • Форми кондитерські
  • Виробники Chocolate World
  • Наявність: В наявності
  • 842 грн.


Опис товару:
Пропонуємо вам професійну форму для шоколаду Chocolate World від виробника Бельгія - форму Димитрій Салмон. Форма виготовлена з полікарбонату та призначена для професійного використання у кондитерській. Розмір форми становить 39,50 x 20x14 мм, а в наборі міститься 16 штук форм. Форма має форму маленьких рибок, що ідеально підходять для створення унікальних шоколадних десертів у вигляді салмону. Купити цю та інші шоколадні форми для професійного використання у наявності з доставкою по Україні можна у нас. шоколатьє та кондитери, не пропустіть можливість придбати професійний інвентар для створення неповторних шоколадних цукерок та десертів.
Характеристики
Країна Бельгія
Призначення Для шоколаду
Довжина 56
Ширина 22.5
Об `єм 8.6

Теги: 1751 CW Форма для шоколаду Дімітрій Салмон 39, 50x20x14мм, 16 шт., 1751 CW, 18353-02, Chocolate World, Форми кондитерські

Рекомендуємо

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

    Певен кожен хоч раз в житті замовляв каву, десерт, фруктовий салат чи бельгійські вафлі зі взбитими вершками.Сьогодні майже кожен заклад ресторанного господарства, особливо якщо це ..

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

        Перш ніж скористатись послугами нашого Інтернет-магазину Horeca Service 2009, варто звернути увагу на різноманіття представлених в каталозі брендів професійної кухонно..

Як працює сифон для вершків?

Як працює сифон для вершків?

    Збиті вершки є одним з найбільш популярних десертів, які використовуються в кафе та ресторанах багатьох країн світу переважно як топінг для прикраси різноманітних напоїв та страв. ..

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.