198209 Газовий пальник для крем брюле, 50x190 мм

3829-01
  • Виробники Hendi
  • Наявність: В наявності
  • 2232 грн.


Лампа для карамелі Hendi (198209) - надійна газова горелка для Крем Брюле, що відповідає вимогам професійних кухонь. Завдяки своїй компактній конструкції і високоякісному виконанню, вона стане незамінним інструментом для створення чудових десертів та карамелізації верхнього шару крему.

Ця газова горелка має діаметр 50 мм і висоту 190 мм, що забезпечує зручне та ефективне використання. Вона оснащена автоматичним запалюванням, що дозволяє швидко і безпечно запалювати горілку з мінімальними зусиллями. Зверніть увагу, що горелка поставляється без балончика з газом, який можна придбати окремо.

Особливістю цієї лампи є наявність съемної бази, що дозволяє зручно розміщувати її на столі або іншій робочій поверхні. Це дозволяє економити простір і забезпечує стабільність під час використання.

Лампа для карамелі Hendi (198209) - це надійний інструмент, який забезпечить вам точність і контроль при готуванні карамелізованих страв. Завдяки його многоразовому використанню, ви зможете насолоджуватися його перевагами протягом тривалого часу. Придбайте цю газову горелку для створення ідеального карамелізованого шару на вашому Крем Брюле та інших десертах.
Характеристики
Країна Нідерланди
Призначення Пальник для карамелі
Діаметр 50

Теги: 198209 Газовий пальник для Крем Брюле 145x70x190 мм Hendi, 198209, 3829-01, Hendi, Пальник кондитера

Рекомендуємо

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

    Певен кожен хоч раз в житті замовляв каву, десерт, фруктовий салат чи бельгійські вафлі зі взбитими вершками.Сьогодні майже кожен заклад ресторанного господарства, особливо якщо це ..

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

        Перш ніж скористатись послугами нашого Інтернет-магазину Horeca Service 2009, варто звернути увагу на різноманіття представлених в каталозі брендів професійної кухонно..

Як працює сифон для вершків?

Як працює сифон для вершків?

    Збиті вершки є одним з найбільш популярних десертів, які використовуються в кафе та ресторанах багатьох країн світу переважно як топінг для прикраси різноманітних напоїв та страв. ..

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.