198230 Пальник Шеф-Кухаря для Крем-Брюле комплект: пальник та балончик 190x65x250 мм Hendi

3832-01
  • Виробники Hendi
  • Наявність: В наявності
  • 1377 грн.


Кондитерський пальник для Крем-Брюле Hendi (198230) - це універсальний комплект, що включає в себе пальник і балончик з газом, що ідеально підходить для створення ідеального карамельного шару на вашому Крем-Брюлі. З цим комплектом ви отримаєте все необхідне для професійного приготування десертів у себе вдома або в ресторані.

Пальник має розміри 190x65x250 мм, що забезпечує зручність використання та точне керування процесом карамелізації. Вона спеціально розроблена для кондитерів і дозволяє створювати ідеально карамелізований верхній шар на Крем-Брюлі з мінімальними зусиллями.

Комплект пальника включає балончик з газом, що забезпечує зручність і економію часу при купівлі окремих компонентів. Балончик має достатню кількість газу для багатьох карамелізацій і може бути легко замінений при необхідності.

Кондитерський пальник для Крем-Брюле Hendi (198230) є надійним і ефективним інструментом, який дозволяє досягти професійної якості приготування десертів. Вона ідеально підходить для використання в ресторанах, кафе, кондитерських та домашніх умовах.

Не пропустіть можливість створити вражаючі десерти з ідеально карамелізованим шаром завдяки кондитерському пальнику для Крем-Брюле Hendi (198230). Купуйте цей комплект прямо зараз і насолоджуйтесь професійними результатами приготування десертів.
Характеристики
Країна Нідерланди
Призначення Пальник для карамелі

Теги: 198230 Пальник Шеф-Кухаря для Крем-Брюле комплект: пальник та балончик 190x65x250 мм Hendi, 198230, 3832-01, Hendi, Пальник кондитера

Рекомендуємо

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

    Певен кожен хоч раз в житті замовляв каву, десерт, фруктовий салат чи бельгійські вафлі зі взбитими вершками.Сьогодні майже кожен заклад ресторанного господарства, особливо якщо це ..

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

        Перш ніж скористатись послугами нашого Інтернет-магазину Horeca Service 2009, варто звернути увагу на різноманіття представлених в каталозі брендів професійної кухонно..

Як працює сифон для вершків?

Як працює сифон для вершків?

    Збиті вершки є одним з найбільш популярних десертів, які використовуються в кафе та ресторанах багатьох країн світу переважно як топінг для прикраси різноманітних напоїв та страв. ..

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.