198247 Пальник газовий для Creme Brulee Concept Line 185x65x100мм

10312-01
  • Виробники Hendi
  • Наявність: В наявності
  • 1380 грн.


Пальник шеф-кухаря - design by Bronwasser від HENDI є сучасним газовим пальником, який стане незамінним інструментом на будь-якій кухні для проведення термічної обробки та випалу.
Переваги пальника шеф-кухаря від HENDI:

Робота в будь-якому положенні: Пальник може працювати в будь-якому положенні та під будь-яким кутом, навіть при спрямованому вгору полум'ї. Це досягається завдяки спеціальній конструкції, яка запобігає розбризкуванню полум'я.

Стильний дизайн: Пальник має сучасний дизайн із матовим чорним кольором та зеленими акцентами. Вона виглядає елегантно та сучасно на будь-якій кухні.

Легке регулювання полум'я: Пальник має можливість точного регулювання розміру та інтенсивності полум'я в діапазоні від 15 до 150 мм. Це дозволяє налаштувати полум'я під потрібні потреби та вимоги рецепту.

П'єзоелектричний запалювач: Пальник оснащений п'єзоелектричним запалювачем, який забезпечує надійне та зручне запалювання пальника без необхідності використання додаткових інструментів.

Зручність та безпека використання: Пальник легко встановлюється на газовий балон, його можна замінити, коли газ закінчується. Завдяки ергономічній ручці пальник зручно тримати та використовувати.

Пальник шеф-кухаря - design by Bronwasser від HENDI є надійним та ефективним інструментом для професійних шеф-кухарів. У комплекті з пальником поставляється балон з газом, що дозволяє відразу розпочати використання пальника. Насолоджуйтесь зручністю, безпекою та стильним дизайном пальника HENDI на вашій кухні.
Характеристики
Країна Нідерланди
Призначення Пальник для карамелі

Теги: 198247 Пальник газовий для Крем-Брюлі Concept Line 185x65x100 мм Hendi, 198247, 10312-01, Hendi, Пальник кондитера

Рекомендуємо

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

    Певен кожен хоч раз в житті замовляв каву, десерт, фруктовий салат чи бельгійські вафлі зі взбитими вершками.Сьогодні майже кожен заклад ресторанного господарства, особливо якщо це ..

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

        Перш ніж скористатись послугами нашого Інтернет-магазину Horeca Service 2009, варто звернути увагу на різноманіття представлених в каталозі брендів професійної кухонно..

Як працює сифон для вершків?

Як працює сифон для вершків?

    Збиті вершки є одним з найбільш популярних десертів, які використовуються в кафе та ресторанах багатьох країн світу переважно як топінг для прикраси різноманітних напоїв та страв. ..

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.