199008 Балончики для пальника, 0,2 л

3833-01
  • 199008 Балончики для пальника, 0,2 л
  • Виробники Hendi
  • Наявність: В наявності
  • 244 грн.


Балончик для пальника кондитерська з газом (199008) від Hendi - це зручний та практичний компонент, необхідний для роботи з кондитерським пальником. Цей балон має місткість 0.2 літра і поставляється з вже заправленим газом.

Завдяки цьому балончику з газом, ви зможете легко та швидко замінити порожній балончик, щоб продовжити роботу з вашим кондитерським пальником. Балончик забезпечує достатню кількість газу для безлічі карамелізацій, даючи вам впевненість у тривалості використання.

Балончик для пальника кондитерсу з газом від Hendi (199008) володіє високою якістю та надійністю, що гарантує безпеку та ефективність приготування десертів. Він ідеально підходить для використання в ресторанах, кафе, кондитерських та домашніх умовах.

Придбайте балончик для кондитерського пальника з газом (199008) від Hendi прямо зараз і отримайте додаткову впевненість під час роботи з вашим кондитерським пальником. Будьте готові до створення чудових десертів з ідеально карамелізованим шаром без необхідності переривати процес через порожній балончик з газом.
Характеристики
Країна Нідерланди
Призначення Газ для пальника

Теги: 199008 Балончик для пальника 0.2 L Hendi, 199008, 3833-01, Hendi, Пальник кондитера

Рекомендуємо

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

    Певен кожен хоч раз в житті замовляв каву, десерт, фруктовий салат чи бельгійські вафлі зі взбитими вершками.Сьогодні майже кожен заклад ресторанного господарства, особливо якщо це ..

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

        Перш ніж скористатись послугами нашого Інтернет-магазину Horeca Service 2009, варто звернути увагу на різноманіття представлених в каталозі брендів професійної кухонно..

Як працює сифон для вершків?

Як працює сифон для вершків?

    Збиті вершки є одним з найбільш популярних десертів, які використовуються в кафе та ресторанах багатьох країн світу переважно як топінг для прикраси різноманітних напоїв та страв. ..

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.