199046 Балончики для пальника, набір 4 шт., 0.2 л

3835-01
  • 199046 Балончики для пальника, набір 4 шт., 0.2 л
  • Виробники Hendi
  • Наявність: В наявності
  • 399 грн.


Балончики з газом для кондитерського пальника (199046) від Hendi є зручним комплектом, що складається з 4 балончиків ємністю 0.2 літра кожен. Ці балончики розроблені спеціально для використання з кондитерськими пальниками та забезпечують надійне та ефективне харчування пальника газом.

Кожен балончик з газом містить достатню кількість газу для безлічі карамелізацій та приготування десертів. Вони легко підключаються до кондитерського пальника та забезпечують автоматичне запалювання, що полегшує процес роботи.

Балончики з газом від Hendi (199046) є надійними та безпечними. Вони відповідають високим стандартам якості та забезпечують стабільну подачу газу для створення ідеально карамельного шару на вашому десерті.

Придбайте балончики з газом для кондитерського пальника (199046) Hendi в комплекті з 4 штук і насолоджуйтесь професійними результатами приготування десертів. Забезпечте собі запас газу для довгострокового використання та впевненості у тому, що у вас завжди є необхідні компоненти для створення кулінарних шедеврів.
Характеристики
Країна Нідерланди
Призначення Газ для пальника

Теги: 199046 Балончик для пальника 0.2 L 4 штуки Hendi, 199046, 3835-01, Hendi, Пальник кондитера

Рекомендуємо

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

    Певен кожен хоч раз в житті замовляв каву, десерт, фруктовий салат чи бельгійські вафлі зі взбитими вершками.Сьогодні майже кожен заклад ресторанного господарства, особливо якщо це ..

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

        Перш ніж скористатись послугами нашого Інтернет-магазину Horeca Service 2009, варто звернути увагу на різноманіття представлених в каталозі брендів професійної кухонно..

Як працює сифон для вершків?

Як працює сифон для вершків?

    Збиті вершки є одним з найбільш популярних десертів, які використовуються в кафе та ресторанах багатьох країн світу переважно як топінг для прикраси різноманітних напоїв та страв. ..

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.