558300 Диспенсер для соусів Easy Squeeze, 0,2 л жовтий Hendi

4985-01
  • 558300 Диспенсер для соусів Easy Squeeze, 0,2 л жовтий Hendi
  • Виробники Hendi
  • Наявність: В наявності
  • 47 грн.


Диспенсер для соусів Easy Squeeze від Hendi (код 558300) - це зручний і практичний аксесуар для дозування соусів. Жовтий колір додає йому яскравості і привабливого вигляду. Цей диспенсер має об'єм 0,2 літра.

Диспенсер для соусів Easy Squeeze дозволяє легко і контрольовано виливати необхідну кількість соусу. Він оснащений спеціальним клапаном, який дозволяє точно дозувати соус і запобігає непотрібному витоку. Таким чином, ви можете точно додавати соус до страви, уникнути розливання і забруднення.

Диспенсер Easy Squeeze виготовлений з високоякісного пластику, що забезпечує довговічність і легкість у використанні. Він має зручну форму, яка дозволяє легко тримати його в руці і стиснути, щоб виливати соус.

Цей диспенсер для соусів є ідеальним рішенням для ресторанів, кафе, фаст-фудів і будь-яких місць громадського харчування, де використовуються соуси. Він допоможе забезпечити ефективне дозування соусу, зберегти його свіжість і зручності при сервіруванні страв.
Характеристики
Країна Нідерланди
Призначення Пляшка для соусів

Теги: 558300 Диспенсер для соусів Easy Squeeze, 2 л жовтий Hendi, 558300, 4985-01, Hendi, Допоміжний

Рекомендуємо

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

    Певен кожен хоч раз в житті замовляв каву, десерт, фруктовий салат чи бельгійські вафлі зі взбитими вершками.Сьогодні майже кожен заклад ресторанного господарства, особливо якщо це ..

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

        Перш ніж скористатись послугами нашого Інтернет-магазину Horeca Service 2009, варто звернути увагу на різноманіття представлених в каталозі брендів професійної кухонно..

Як працює сифон для вершків?

Як працює сифон для вершків?

    Збиті вершки є одним з найбільш популярних десертів, які використовуються в кафе та ресторанах багатьох країн світу переважно як топінг для прикраси різноманітних напоїв та страв. ..

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.