630303 Піднос для м'яса / картоплі фрі, 470x310x75 мм Hendi

5358-01
  • 630303 Піднос для м'яса / картоплі фрі, 470x310x75 мм Hendi
  • Виробники Hendi
  • Наявність: В наявності
  • 1040 грн.
  • 832 грн.


Піднос для м'яса / картоплі фрі від Hendi (код 630303) - це практичний кухонний аксесуар, призначений для сервірування м'ясних страв, картоплі фрі та інших супровідних страв. Розміри підноса становлять 470x310x75 мм.

Піднос має простий, але ефективний дизайн, що дозволяє зручно розмістити на ньому куски м'яса або картоплі фрі. Висота підноса 75 мм дозволяє зберегти страви впорядкованими і запобігти їх перекладанню. Великі розміри підноса забезпечують достатню площу для розміщення великої кількості страв, що робить його ідеальним для використання у ресторанах, кафе, барах та інших закладах громадського харчування.

Цей піднос виготовлений з якісного матеріалу, що забезпечує його міцність і довговічність. Він стійкий до тертя, подряпин і деформацій, що дозволяє використовувати його в умовах інтенсивного використання. Крім того, матеріал підноса легко миється і добре переносить температурні впливи.

Піднос для м'яса / картоплі фрі від Hendi є незамінним елементом обладнання для будь-якої кухні, де готуються м'ясні страви та картопля фрі. Він допоможе зручно та естетично сервірувати страви, створюючи приємну атмосферу для гостей і забезпечуючи зручність при подачі їжі.
Характеристики
Країна Нідерланди
Призначення Для картоплі фрі

Теги: 630303 Піднос для м'яса / картоплі фрі, 470x310x75 мм Hendi, 630303, 5358-01, Hendi, Допоміжний

Рекомендуємо

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

    Певен кожен хоч раз в житті замовляв каву, десерт, фруктовий салат чи бельгійські вафлі зі взбитими вершками.Сьогодні майже кожен заклад ресторанного господарства, особливо якщо це ..

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

        Перш ніж скористатись послугами нашого Інтернет-магазину Horeca Service 2009, варто звернути увагу на різноманіття представлених в каталозі брендів професійної кухонно..

Як працює сифон для вершків?

Як працює сифон для вершків?

    Збиті вершки є одним з найбільш популярних десертів, які використовуються в кафе та ресторанах багатьох країн світу переважно як топінг для прикраси різноманітних напоїв та страв. ..

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.