Замовити Сифони та капсула вершків Kayser в Києві

Унікальні можливості сифону для вершків та содової Kayser (Австрія).


     Майстерність у кожній деталі: Kayser сифон, створений із нержавіючої сталі, стане вашим вірним помічником у створенні ідеальних мусів, суфле та гарячих соусів. Втілити свої кулінарні фантазії з бездоганним інструментом!

Різноманітність насадок: Сумісність з різними насадками дозволить вам легко реалізовувати найсміливіші ідеї. Сифон для збивання, який відповідає вашим очікуванням.

Kayser – втілення якості та інновацій.

Газування та збивання: Бренд Kayser представляє не тільки сифони для збивання, а й можливість газувати воду в домашніх умовах. Вам доступні також балончики та капсули N2O, CO2 для професійних та домашніх потреб.

Екологія та якість: Як лідер в індустрії, Kayser постійно піднімає планку в забезпеченні високих стандартів. Наші вироби сертифіковані згідно ISO9001, HACCP та ISO14001, а понад 95% продукції експортується до 70 країн світу.

Купити металевий сифон та змінні балончики N2O для сифону з Kayser – ваш персональний асистент на кухні!

Замовте металевий сифон зараз - доставка по Україні:

Зробіть свій вибір на користь якісної кулінарної техніки. Замовте металевий сифон зараз, і ми доставимо його вам по всій Україні. Придбайте у нас - найвигідніша ціна та неперевершена якість для вашої кулінарної майстерні!

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.