Замовити столові прибори Етернум за самою вигідною ціною в Україні

        Перш ніж скористатись послугами нашого Інтернет-магазину Horeca Service 2009, варто звернути увагу на різноманіття представлених в каталозі брендів професійної кухонної продукції. Одним з них є торгова марка ETERNUM, котра останнім часом стає все популярнішою. Заклади громадського харчування різних рівнів купують товари цієї компанії через їхню високу якість, зручний дизайн та неймовірні експлуатаційні характеристики. Про все це — нижче у статті.

Історія компанії

    ETERNUM — це одна з найвідоміших бельгійських компаній, котра займається виготовленням та реалізацією столових приборів та посуду, виконаного з нержавіючої сталі. Підприємству близько 100 років — воно було засновано в далеко 1924 році. Наразі його дистриб’ютори представлені в більш ніж 40 країнах світу. Лише 20% продукції компанії приходиться на Бельгія. Більшість же товарів ETERNUM розраховані на експортний ринок — переважно держави Європи. Україна є однією з них.
Найбільший виробничий цех компанії ETERNUM знаходиться в невеликому містечку Жамблу у Бельгії. Тут розташований в тому числі й центральний офіс. Склад біля підприємства розрахований на 6000 палет для товарів різного гатунку.

Продукція компанії ETERNUM може використовуватись як приватними користувачами, так і різноманітними закладами громадського харчування чи готелями. Під торговою маркою реалізується відразу кілька колекцій, в які входять близько 50 моделей столових приборів, а також більше 150 виробів столового професійного посуду з нержавіючої сталі (в том числе і покритою сріблом). В нашому Інтернет-магазині HorecaService2009 ви без проблем можете придбати потрібні вам товари з можливістю доставки по всій території України.

Доступні колекції

    Вся доступна продукция бельгійської компанії ETERNUM на нашому сайті Хорека Сервіс 2009 представлена трьома досить популярними колекція. Кожна з них має певні особливості, на котрі варто звернути увагу під час вибору потрібних вам товарів:

  1. Eternum. Ця колекція відноситься до бюджетного сегменту, тому продукція такого типу ідеально підходить перш за все демократичним закладам з відносно невисокими цінами на обслуговування клієнтів.
  2. Eternum Signature. Ця серія складається з продукції торгової марки, котра відрізняється високою якістю. Товари даної колекції призначені для святкових столів або ж найкращих готелів чи закладів громадського харчування (ресторанів преміум-класу).
  3. Gastronum. В цю серію входить досить широкий асортимент як посуду, так і різноманітного столового приладдя для сервірування.

    В нашому каталозі Інтернет-магазину ХорекаСервіс2009 ви можете знайти продукцію бельгійської компанії, котра входить до перерахованих вище колекцій. Додатково варто уточнити її наявність на складі та швидкість, з якою здійснюється доставка. Для цього потрібно зв’язатись з нашими менджерами по роботі з клієнтами за вказаними на сайті контактними даними. 

Супутні товари

1700-19 Ingres Вилка для устриць 13,4см

1700-19 Ingres Вилка для устриць 13,4см

Замовити зі складу 1700-19 Ingres Вилка для устриць 13,4см Eternum Бельгія Київ Львів Одеса | Купити за оптовою ціною Етернум Бельгія 1700-19 Ingres Вилка для устриць 13,4см Київ Львів Полтава Дніпро..

66 грн.

2080-40 Alaska Ніж для олії 16см

2080-40 Alaska Ніж для олії 16см

Замовити професійні столові прилади 2080-40 Alaska Ніж для олії 16см Eternum Бельгія Київ Львів Одеса | Дизайн приборів Alaska від Етернум - це плавні лінії, вишукана та оригінальна форма професійних ..

88 грн.

2080-45 Alaska Ніж для стейку 22,5см

2080-45 Alaska Ніж для стейку 22,5см

Купити професійні фражі для ресторанного господарства 2080-45 Alaska Ніж для стейку 22,5см Eternum Бельгія Київ Львів Одеса | Дизайн приладів Alaska від Етернум - це плавні лінії, вишукана та оригінал..

112 грн.

3090-6 X-Lo Ніж десертний 21,9см

3090-6 X-Lo Ніж десертний 21,9см

Купити професійні столові прилади 3090-6 X-Lo Ніж десертний 21,9см Eternum Бельгія Київ Львів Одеса | Столові прилади елітарного рівня X-Lo від Етернум - це бездоганні витягнуті лінії збільшена серія,..

109 грн.

8004-1 Doria Вилка столова 19,3см

8004-1 Doria Вилка столова 19,3см

Придбати 8004-1 Doria Вилка столова 19,3см Eternum Бельгія Київ Львів Одеса | Колекція професійних фраже Doria Етернум – дизайн який нагадує стародавній годинник, зеркальна обробка, гаряча ковка, із н..

109 грн.

983-6 Artesia Ніж десертний 20,5см

983-6 Artesia Ніж десертний 20,5см

Замовити професійні столові прилади 983-6 Artesia Ніж десертний 20 см Eternum Бельгія Київ Львів Одеса | Фраже Artesia Етернум – контрастний дизайн з поєднанням класичних, дзеркальне полірування лазер..

117 грн.

Схожі статті

Fine Dine - новинки столових приладів та кольорової порцеляни на сайті хорекасервіс.

Fine Dine - новинки столових приладів та кольорової порцеляни на сайті хорекасервіс.

На сайті ХорекаСервіс представлений новий бренд Fine Dine.Fine Dine - це лінійка професійних столових приладів, кольорового фарфорового посуду, призначена для використання в ресторанах і витримує біль..

Unox: якісні та надійні пароконветомати в Інтернет-магазині Horeca Service 2009

Unox: якісні та надійні пароконветомати в Інтернет-магазині Horeca Service 2009

Unox - це італійська компанія, яка виготовляє та реалізує професійне обладнання для будь-якої сфери індустрії громадського харчування. За допомогою продукції цього бренду можна повністю оснастити кафе..

EWT Inox - економне обладнання для професійного використання на кухні

EWT Inox - економне обладнання для професійного використання на кухні

EWT Inox - це китайська компанія, що випускає професійне технологічне обладнання, яка була заснована на початку 2000-х років. Незважаючи на це, за порівняно малий термін свого існування їй вдалос..

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.