Сифон для вершків - швидке замовлення онлайн.    Збиті вершки є одним з найбільш популярних десертів, які використовуються в кафе та ресторанах багатьох країн світу переважно як топінг для прикраси різноманітних напоїв та страв. Вони роблять їх не тільки більш привабливими зовні, але й набагато смачніше, вносячи до смакової палітри незвичайну особливість, що активізує додаткові рецептори у роті. Для приготування збитих вершків, як правило, використовуються безпосередньо самі вершки, цукор, підсолоджувачі та ваніль. В даний час для прискорення процесу створення десерту є велика кількість пристосувань, основним з яких є сифон. У нашому Інтернет-магазині ХорекаСервіс2009 представлено декілька моделей таких пристроїв, а також деякі додаткові прилади, які можуть знадобитися для роботи зі збитими вершками.
     Як працює сифон для вершків?
Основний елемент будь-якого сифона для збитих вершків - це його циліндричний корпус, який переважно виконується з металу (рідше - із пластику). Саме в нього вставляється колба разом із силіконовою трубкою, що додатково має ущільнювач. Зверху колба закривається за допомогою кришки з різьбленням та дозатором. Конструкції більшості сифонів є схожими між собою.

У спеціальний патрон, який розміщується на даху, загвинчується балончик, який має всередині газ. Останній використовується для заповнення колби. Після натискання на ручку дозатора збиті вершки надходять назовні. Термін їх зберігання в ємності за низької температури становить 24 години. Після цього потрібно скинути тиск, відкрутити колбу та вимити вміст за допомогою теплої води.

История создания и особенности употребления взбитых сливок.

Основні переваги наших сифонів для приготування вершків
Перед тим, як придбати інвентар для професійного приготування збитих вершків у закладах громадського харчування, варто звернути увагу на його основні переваги. Серед основних плюсів сифонів нашого Інтернет-магазину Хорека Сервіс 2009 слід зазначити такі:
● надійність конструкції;
● ергономічний дизайн;
● привабливий зовнішній вигляд;
● простота використання;
● доступна вартість;
● різна ємність сифонів;

● легкість обслуговування тощо.

 


Вследствие перечисленных преимуществ инвентарь для приготовления взбитых сливок от HorecaService2009 пользуется значительным спросом. Вам нужны вкусные и красивые десерты в кафе или ресторан? В таком случае оставляйте ваши заявки на приобретение наших товаров прямо сейчас!

При заказе сифона для сливок на нашем сайте вы получаете самую выгодную цену на Капсулы (баллончики) N₂O для сифонов Кайзер Хенди Изи. 

Супутні товари

588017 Сифон для вершків Profi Line 0,5 л

588017 Сифон для вершків Profi Line 0,5 л

Оформити замовлення на 588017 Сифон для вершків Profi Line 0,5 л. Hendi - відомий постачальник високоякісних товарів для HоRеСа бізнесу. Барний інвентар від Hendi - це бездоганний результ..

4749 грн.

588031 Сифон для вершків 0,25 л

588031 Сифон для вершків 0,25 л

Сифон для вершків білий Kitchen Line від Хенді 0,25л. - Незамінний помічник для любителів десертів!Ви хочете приготувати смачні та красиві десерти з пишними вершками? Тоді вам потрібний сифон для верш..

2192 грн.

975855 Сифон для вершків жовтий 0,5 л

975855 Сифон для вершків жовтий 0,5 л

Купити онлайн 975855 Сифон для вершків жовтий 0,5 л. Hendi - відомий бренд добрих товарів для готельно-ресторанного бізнесу. Барний інвентар від Hendi - це ідеальне поєднання ціни та якос..

2679 грн.

975862 Сифон для вершків голубий 0,5 л

975862 Сифон для вершків голубий 0,5 л

Купити з доставкою 975862 Сифон для вершків голубий 0,5 л. Hendi - визнаний постачальник якісних товарів для HоRеСа бізнесу. Барний інвентар від Hendi - це ідеальне поєднання ціни та якост..

2679 грн.

975879 Сифон для вершків зелений 0,5 л

975879 Сифон для вершків зелений 0,5 л

Замовити 975879 Сифон для вершків зелений 0,5 л. Hendi - визнаний постачальник високоякісних товарів для готельно-ресторанного бізнесу. Барний інвентар від Hendi - це правильний вибір для ..

2679 грн.

Схожі статті

Hendi: огляд виробника товарів для професійної кухні та бару

Hendi: огляд виробника товарів для професійної кухні та бару

Hendi – один із найвідоміших брендів професійного кухонного обладнання та посуду на сьогоднішній день. Практично у кожному закладі сегменту HoReCa можна зустріти девайси з логотипом цієї компанії.Які ..

..

Інвентар НАССР для професійного використання

Інвентар НАССР для професійного використання

Абсолютно всі заклади ресторанного господарства повинні використовувати спеціалізований кухонний інвентар, у тому числі й марковані дошки з ножами. Їх зовнішній вигляд та деякі функціональні особливос..

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.