MOBRCEB91 Чашка espresso 100 мл колір Cinnamon Brown серія MONOCHROME

18539-01
  • MOBRCEB91 Чашка espresso 100 мл колір Cinnamon Brown серія MONOCHROME
  • Виробники Churchill
  • Наявність: В наявності
  • 134 грн.


Кавовий сервіс завжди доповнюється красивим і якісним посудом. Тому, якщо ви шукаєте якісну і стильну посуду для вашої кав'ярні або ресторану, зверніть увагу на серію MONOCHROME від Churchill.

Чашка espresso 100 мл з колірним покриттям Cinnamon Brown з цієї серії виготовлена з високоякісної порцеляни, що забезпечує довговічність і надійність. Крім того, ця чашка еспресо має стильний і сучасний дизайн, який допоможе створити неповторну атмосферу вашого закладу.

Також, хочемо наголосити, що цю посуду можна придбати в будь-якому місті України. Ми здійснюємо доставку посуду Churchill в таких містах як Одеса, Дніпро, Харків, Львів, та Київ, а також в інші населені пункти України. Замовляйте якісну і надійну посуду Churchill на сайті нашого магазину horecaservise.com.ua.
Характеристики
Серія: Monochrome
Країна Англія
Призначення чашка
Діаметр 55
Об `єм 100

Теги: MOBRCEB91 Чашка espresso 100 мл колір Cinnamon Brown серія MONOCHROME, MOBRCEB91, 18539-02, Churchill

Рекомендуємо

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

    Певен кожен хоч раз в житті замовляв каву, десерт, фруктовий салат чи бельгійські вафлі зі взбитими вершками.Сьогодні майже кожен заклад ресторанного господарства, особливо якщо це ..

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

        Перш ніж скористатись послугами нашого Інтернет-магазину Horeca Service 2009, варто звернути увагу на різноманіття представлених в каталозі брендів професійної кухонно..

Як працює сифон для вершків?

Як працює сифон для вершків?

    Збиті вершки є одним з найбільш популярних десертів, які використовуються в кафе та ресторанах багатьох країн світу переважно як топінг для прикраси різноманітних напоїв та страв. ..

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.