SDESESS1 Блюдце 11,8 см серія Stonecast Duck Egg Blue

18581-01
  • SDESESS1 Блюдце 11,8 см серія Stonecast Duck Egg Blue
  • Виробники Churchill
  • Наявність: В наявності
  • 160 грн.


Stonecast Duck Egg Blue - це колекція посуду, яка відображає елегантність та простоту в одному дизайні. Блюдце виготовлене з якісного керамічного матеріалу, що забезпечує довговічність та збереження колірної гами. Блюдце має діаметр 11,8 см, що робить його ідеальним для подачі десертів, закусок та інших страв. Використовуючи пошукові запити "Churchill посуда купити", "замовити кольоровий посуд Churchill в ресторан", "ресторанний бізнес", "посуд для кав'ярні замовити Churchill", "сайт професійного посуду для ресторанів та кав'ярень на сайті ХорекаСервіс 2009", ви можете придбати це блюдце в будь-якому місті України, в тому числі в таких містах, як Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя та Івано-Франківськ. Насолоджуйтеся якісним та елегантним посудом від Churchill разом з ХорекаСервіс 2009!
Характеристики
Серія: Stonecast/super vit
Країна Англія
Призначення Блюдце
Діаметр 118

Теги: SDESESS1 Блюдце 11, 8 см серія Stonecast Duck Egg Blue, SDESESS1, 18581-02, Churchill

Рекомендуємо

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

    Певен кожен хоч раз в житті замовляв каву, десерт, фруктовий салат чи бельгійські вафлі зі взбитими вершками.Сьогодні майже кожен заклад ресторанного господарства, особливо якщо це ..

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

        Перш ніж скористатись послугами нашого Інтернет-магазину Horeca Service 2009, варто звернути увагу на різноманіття представлених в каталозі брендів професійної кухонно..

Як працює сифон для вершків?

Як працює сифон для вершків?

    Збиті вершки є одним з найбільш популярних десертів, які використовуються в кафе та ресторанах багатьох країн світу переважно як топінг для прикраси різноманітних напоїв та страв. ..

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.