SPGSESS1 Блюдце 11,8 см серія Stonecast Peppercorn Grey

18589-01
  • SPGSESS1 Блюдце 11,8 см серія Stonecast Peppercorn Grey
  • Виробники Churchill
  • Наявність: В наявності
  • 160 грн.


Купити кольоровий посуд Churchill можна на сайті професійного посуду для ресторанів та кав'ярень. В асортименті представлені різні серії посуду, включаючи серію Stonecast Peppercorn Grey. Це блюдце розміром 11,8 см ідеально підходить для подачі закусок, десертів, салатів, а також декорування столу в будь-якому ресторані або кафе. Stonecast Peppercorn Grey - це чудовий варіант для створення елегантної атмосфери у будь-якому закладі громадського харчування. Це блюдце виготовлене з якісного матеріалу і витримує високі навантаження.

Також хочемо зазначити, що наш посуд можна придбати по всій Україні, зокрема в Чернігівській області та містах Бахмач, Бобровиця, Батурин, Борзна, Городня, Семенівка, Корюківка, Ічня, Носівка, Сновськ. Ми пропонуємо доставку товару прямо до дверей вашого закладу, щоб ви могли отримати необхідні товари без зайвих зусиль. Замовте Stonecast Peppercorn Grey блюдце зараз і зробіть свій заклад ще більш привабливим для клієнтів!
Характеристики
Серія: Stonecast/super vit
Країна Англія
Призначення Блюдце
Діаметр 118

Теги: SPGSESS1 Блюдце 11, 8 см серія Stonecast Peppercorn Grey, SPGSESS1, 18589-02, Churchill

Рекомендуємо

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

    Певен кожен хоч раз в житті замовляв каву, десерт, фруктовий салат чи бельгійські вафлі зі взбитими вершками.Сьогодні майже кожен заклад ресторанного господарства, особливо якщо це ..

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

        Перш ніж скористатись послугами нашого Інтернет-магазину Horeca Service 2009, варто звернути увагу на різноманіття представлених в каталозі брендів професійної кухонно..

Як працює сифон для вершків?

Як працює сифон для вершків?

    Збиті вершки є одним з найбільш популярних десертів, які використовуються в кафе та ресторанах багатьох країн світу переважно як топінг для прикраси різноманітних напоїв та страв. ..

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.