Сервірування столу

Інвентар та аксесуари для сервірування столу мають декілька важливих функцій, які допомагають зробити обід чи вечерю більш комфортними та естетично привабливими: правильно сервірований стіл відразу ж привертає увагу гостей і створює позитивне перше враження про ваш заклад; професійний інвентар дозволяє забезпечити зручність для гостей під час прийому їжі. Він може включати правильний вибір столових приборів, посуду та інші аксесуари, що полегшують процес демонстрації, подачі,  порціонування та прийому їжі; Сервіровка столу за допомогою відповідних аксесуарів додає естетики і стилю до образу вашого закладу ресторанного господарства. Сервіровка будь-якого столу є важливим елементом для створення особливої атмосфери та привабливості для клієнтів; Інвентар та аксесуари допомагають підтримувати концепцію вашого закладу. Наприклад, ви можете обрати аксесуари та посуд, які відображають стиль вашого ресторану чи готелю; Правильна сервіровка обідного чи банкетного стола демонструє високий рівень обслуговування і дбайливе ставлення до деталей, що створює позитивний враження і задоволення у гостей.

Саме тому В цьому розділі інтернет магазину ви знайдете все необхідне для створення неперевершеної атмосфери в торгівельному залі та надання першокласного обслуговування вашим гостям. В категорії товарів «Все для сервіровки столу» можна знати все необхідне для індивідуальної та колективної подачі страв, спецій,  фруктів, десертів. Для готельного сегменту в каталозі товарів представлено все необхідне для правильної організації шведського стола починаючи, обслуговування гостей по системі все включено. Вуличні стріт-фуди та фаст-фуди не залишаються осторонь, оскільки в каталозі посуду та інвентарю є все необхідне для швидкого та якісного обслугована гостей.: 

  •       Вишукане сервірування столу. Перетворіть кожну подачу на виразне мистецтво за допомогою наших найкращих аксесуарів для сервірування столу. Виберіть елементи посуду та аксесуари до столу, що найкраще підходять для вашого концепту ресторану чи готелю.
  •             Для підкреслення особливості страви Використовуйте набори для спецій, млинки для солі та перцю, щоб кожна страва була справжнім витвором смаку. Млинки та диспансери для спецій/солі допоможуть створити гармонійні комбінації смаків а процес подачі та споживання страв ще приємнішим.
  •         Відкрийте для себе Широкий асортимент емальованого посуду для подачі закусок, супів, бургерів, паелі та інших страв. Кожен предмет створений з увагою до деталей та з естетикою високого рівня. Перевагами емальованого посуду в першу чергу є сучасні дизайн та тренди в ресторанному бізнесі,  сам посуд порівняно з порцеляною є витривалішим в експлуатації.
  •         Організуйте ваш кейтерінг на вищому рівні зі спеціальним посудом та касетами для перевезення посуду, використання яких дозволить компактно та надійно перевозити посуд, зберігати його в чистому вигляді. Інвентар для кейтерінгу це запорука швидкого якісного і безпечного обслуговування,  бокси для посуду гарантують збереження та цілісність вашого майна. Крім спеціалізованого кейтерингового інвентарю в каталозі товарів можна вибрати професійні меблі для кейтерінгу – столи, стільці,  та аксесуари до них.  Унікальність таких меблів полягає в міцності конструкцій порівняно з побутовими, легкість зборки та транспортування, ну і безпечність матеріалів з яких виробляється меблі.
  •         Якщо хочете вразити гостей під час подачі страв -  подавайте та демонструйте ваші страви на натуральному сланцевому посуді, ці сланцеві блюда додають вашому меню особливу ексклюзивність. Кожна таця зі сланцевого каменю створені для видатних гастрономічних вражень.
  •         В каталозі товарів магазину ХорекаСервіс2009 є різноманітніші таці офіціанта та сервірувальні таці які допоможуть вам в стильному та ефективному поданні страв, різноманіття розмірів та дизайн таціь дозволить вам підібрати саме те що потрібно вашому бізнесу. Окрема увага приділяється тацям для фаст-фуду та стріт-фуду. Вони є ідеальними співробітниками для вашого гастрономічного бізнесу.

З нами ваш готельно-ресторанний бізнес стане символом вишуканості та вражаючого сервісу. Обирайте якість та естетику разом з нами для найкращих гастрономічних вражень вашого бізнесу!

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.