Барне устаткування

Устаткування барне

Деякі фахівці сфери обслуговування вважають, що бар ресторану чи кафе відіграє чи не таку важливу роль, як і кухня. Саме тому власникам таких закладів необхідно дуже відповідально поставитись до підбору барного обладнання. Менеджери нашого Інтернет-магазину Хорека Сервіс 2009 готові вам допомогти. У нас ви можете дешево замовити практично будь-які товари для ресторанів та кафе, які дозволять вам організувати обслуговування гостей на найвищому рівні.

Чому барне обладнання Інтернет-магазину ХорекаСервіс2009 має значний попит? Справа в тому, що ми співпрацюємо виключно з відомими перевіреними європейськими брендами, які довели свою надійність та відповідальний підхід до виробництва.

Серед основних переваг барного обладнання можна виділити такі:
● гарантійний термін використання;
● простота експлуатації;
● сучасний дизайн;
● невеликі габаритні розміри тощо.

Інтернет-магазин Horeca Service 2009 надає не лише інформативні консультації та широкий вибір товарів для закладів громадського харчування, а й можливість доставки замовлення у всі регіони країни. Про основні способи транспортування та оплати ви можете дізнатись від наших менеджерів за вказаними на сторінці номерами телефонів.
Різноманітність товарів: якісні соковитискачі та шоколадниці
Якщо станція бармена є одним із основних елементів для обслуговування гостей у торговому залі, тоді міксери чи сокоохолоджувачі — додаткові пристрої, без яких практично неможливо обійтися. У нашому каталозі ви можете знайти найрізноманітніше доступне та якісне обладнання для ресторану, пабу чи кафе.

Найбільш популярними є такі позиції:
● блендери;
● кип'ятильники;
● льодокрошувачі;
● молочні міксери;
● соковижималки;
● соокоохолоджувачі;
● шоколадниці;
● пристрої для приготування кави.

Інтернет-магазин HorecaService2009 надає гарантію на перелічені типи барного обладнання. Це дозволяє вам не перейматися його надійністю експлуатації навіть в умовах інтенсивного використання при необхідності обслуговування великої кількості клієнтів.
Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.