Блендер барний професійний Hamilton Beach HBB255CE

13320-01
  • Блендер барний професійний Hamilton Beach HBB255CE
  • Виробники Hamilton Beach
  • Наявність: В наявності
  • 17875 грн.
  • 16999 грн.


Блендер Hamilton Beach HBB255CE - професійне обладнання з двома швидкостями та режимом пульсації, яке призначене для використання в барах, ресторанах, кафе та інших гастрономічних підприємствах. Цей блендер здатний приготувати до 30 напоїв за робочу зміну.

У блендері є одна полікарбонатна склянка об'ємом 1,4 літра з мірною шкалою. Двигун має потужність 1,6 літра (220 В). Щоб уникнути нещасних випадків, виробник оснастив пристрій датчиком, який запобігає роботі при відкритій кришці.

Система Wave Action System - це ще один корисний елемент блендера, який не тільки має оригінальну форму склянки, але й посилення ножів із нержавіючої сталі, що забезпечує більш якісне змішування і помел продуктів.

Габаритні розміри блендера становлять 165х203х406 мм, а вага - 4,25 кг. Загалом, цей блендер - це надійний та високоякісний інструмент, який зможе задовольнити потреби будь-якого професійного кухаря та бармена
Характеристики
Країна США

Теги: Блендер барний професійний Hamilton Beach HBB255CE, 53847, 13320-01, Hamilton Beach, Блендери

Рекомендуємо

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

    Певен кожен хоч раз в житті замовляв каву, десерт, фруктовий салат чи бельгійські вафлі зі взбитими вершками.Сьогодні майже кожен заклад ресторанного господарства, особливо якщо це ..

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

        Перш ніж скористатись послугами нашого Інтернет-магазину Horeca Service 2009, варто звернути увагу на різноманіття представлених в каталозі брендів професійної кухонно..

Як працює сифон для вершків?

Як працює сифон для вершків?

    Збиті вершки є одним з найбільш популярних десертів, які використовуються в кафе та ресторанах багатьох країн світу переважно як топінг для прикраси різноманітних напоїв та страв. ..

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.