Блендер професійний барний Hamilton Beach HBB908RCE

13322-01
  • Блендер професійний барний Hamilton Beach HBB908RCE
  • Виробники Hamilton Beach
  • Наявність: В наявності
  • 12453 грн.
  • 11880 грн.


Блендер Hamilton Beach HBB908RCE зі склянкою колбою об'ємом 1,5 л призначений для професійного використання в закладах громадського харчування різних форматів. Його двигун має потужність 1 л.с., а середня швидкість приготування коктейлю становить 25 секунд. За одну зміну блендер може змішати до 20 напоїв. У цьому приладі реалізована ефективна система Wave Action System, яка забезпечує особливу форму склянки та зміцнення ножів. Додатково, наконечники з нижньої частини пристрою запобігають ковзанню по столу. Загальна вага блендера становить 2,8 кг, а його габаритні розміри — 165х203х387 мм.
Характеристики
Країна США

Теги: Блендер професійний барний Hamilton Beach HBB908RCE, 53846, 13322-01, Hamilton Beach, Блендери

Рекомендуємо

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

    Певен кожен хоч раз в житті замовляв каву, десерт, фруктовий салат чи бельгійські вафлі зі взбитими вершками.Сьогодні майже кожен заклад ресторанного господарства, особливо якщо це ..

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

        Перш ніж скористатись послугами нашого Інтернет-магазину Horeca Service 2009, варто звернути увагу на різноманіття представлених в каталозі брендів професійної кухонно..

Як працює сифон для вершків?

Як працює сифон для вершків?

    Збиті вершки є одним з найбільш популярних десертів, які використовуються в кафе та ресторанах багатьох країн світу переважно як топінг для прикраси різноманітних напоїв та страв. ..

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.