Барна станція BS-1.6.3 (0.7) з дверима 1600*500/700*900 Orest

12183-01
  • Виробники Orest
  • Наявність: В наявності
  • 26347 грн.
  • 23800 грн.


Барна станція Orest моделі BS-1.6.3 (0.7), з габаритами 1600x500/700x900 мм, вироблена з найвищої якості нержавіючої сталі, є втіленням ергономічності та дизайну. Ця станція має великий відсік для льоду з регульованими перегородками та ізольованим дном, що забезпечує довготривале збереження холоду, а також має дренажну систему для зручності очищення. Відсік ідеально підходить для зберігання напоїв, соків та пляшок, забезпечуючи легкий доступ до них під час роботи.

Станція обладнана перегородкою для розміщення гастроємностей, що дозволяє бармену мати під рукою всі необхідні інгредієнти. Відкидний знімний контейнер для сміття з люком, ринзер для миття келихів та обробна дошка з ПВХ роблять робочий процес максимально зручним та гігієнічним. Мийка, доступна у варіантах правого або лівого розташування, може бути доповнена гастроємностями для зберігання барного інвентарю.

Дизайн станції включає барну гірку для пляшок та напрямні рейки, які забезпечують легкий доступ до напоїв, а нижня посилена полиця та дверцята додають додатковий простір для зберігання. Станцію можна укомплектувати перфорованими гастроємностями, які ідеально вписуються в мийку, а також нержавіючим спилом, який може бути встановлений на ємність для льоду або окремо на стільниці. Спилстопи можуть бути індивідуально виготовлені за розмірами з логотипом, ринзером, патрубком на каналізацію.

Цей товар можна замовити з доставкою по всій Україні, включаючи Київ, Львів, Полтаву, Одесу, Тернопіль, Ужгород, Івано-Франківськ та інші міста, забезпечуючи зручність та оперативність обслуговування. Ми прагнемо забезпечити кожному клієнту індивідуальний підхід та високу якість обслуговування.
Характеристики
Країна Україна
Призначення Барна станція

Теги: Барна станція BS-1.6.3 (0.7) з відчиненими дверима 1600*500/700*900 Orest, BS-1.6.3(0.7) (pack 2), 12183-01, Orest, Станція бармена

Рекомендуємо

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

    Певен кожен хоч раз в житті замовляв каву, десерт, фруктовий салат чи бельгійські вафлі зі взбитими вершками.Сьогодні майже кожен заклад ресторанного господарства, особливо якщо це ..

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

        Перш ніж скористатись послугами нашого Інтернет-магазину Horeca Service 2009, варто звернути увагу на різноманіття представлених в каталозі брендів професійної кухонно..

Як працює сифон для вершків?

Як працює сифон для вершків?

    Збиті вершки є одним з найбільш популярних десертів, які використовуються в кафе та ресторанах багатьох країн світу переважно як топінг для прикраси різноманітних напоїв та страв. ..

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.