Барна станція BS-1.6.3 (0.7) з висувними шухлядами 1600*500/700*900 Orest

12184-01
  • Виробники Orest
  • Наявність: В наявності
  • 28853 грн.
  • 25970 грн.


Барна станція Orest моделі BS-1.6.3 (0.7), з розмірами 1600x500/700x900 мм, є ідеальним рішенням для організації робочого простору бармена. Виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі, ця станція має просторий відсік для льоду з регульованими перегородками та теплоізоляційним дном, що забезпечує оптимальне зберігання холодних напоїв, соків та пляшок. Перегородка для гастроємностей дозволяє зручно розмістити інгредієнти, необхідні для приготування коктейлів.

Станція також оснащена відкидним знімним контейнером для сміття з люком, ринзером для швидкого миття келихів, а також обробною дошкою з ПВХ. Мийка розміром 530х325 мм може бути виконана як з правої, так і з лівої сторони, з опцією встановлення додаткових гастроємностей для зберігання барного інвентарю. Барна гірка для пляшок та напрямні рейки забезпечують легкий доступ до напоїв, а дві висувні шухляди під ємність з льодом додають зручності у використанні.

Для більшої функціональності, станцію можна доповнити перфорованими гастроємностями, які ідеально вписуються в мийку. Індивідуальні спилстопи можуть бути виготовлені за мірою з власним логотипом, ринзером, патрубком для каналізації, а також можуть бути встановлені як на ємність для льоду, так і окремо на стільниці.

Цей товар доступний для замовлення по всій Україні, включаючи такі міста як Київ, Львів, Полтава, Одеса, Тернопіль та інші регіони, забезпечуючи зручність та швидкість доставки до вашого закладу. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо вам створити ідеальне робоче місце для вашого бармена, враховуючи всі ваші побажання та вимоги.
Характеристики
Країна Україна
Призначення Барна станція

Теги: Барна станція BS-1.6.3 (0.7) з висувними ящиками 1600*500/700*900 Orest, BS-1.6.3(0.7) (pack 3), 12184-01, Orest, Станція бармена

Рекомендуємо

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

    Певен кожен хоч раз в житті замовляв каву, десерт, фруктовий салат чи бельгійські вафлі зі взбитими вершками.Сьогодні майже кожен заклад ресторанного господарства, особливо якщо це ..

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

        Перш ніж скористатись послугами нашого Інтернет-магазину Horeca Service 2009, варто звернути увагу на різноманіття представлених в каталозі брендів професійної кухонно..

Як працює сифон для вершків?

Як працює сифон для вершків?

    Збиті вершки є одним з найбільш популярних десертів, які використовуються в кафе та ресторанах багатьох країн світу переважно як топінг для прикраси різноманітних напоїв та страв. ..

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.