База під пиво (пивна станція) BBM-0.8-2 800*600*850 Orest

12202-01
  • Виробники Orest
  • Наявність: В наявності
  • 5763 грн.
  • 5190 грн.


Пивна станція Orest моделі BBM-0.8-2, розміром 800x600x850 мм, є взірцем майстерності та довговічності, оскільки вона цілком виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі. Її дизайн включає задній пристінний борт висотою 50 мм та інтегрований каплісбірник з нержавіючої сталі, який має з'єднання для легкого підключення до системи каналізації.

Стандартна конфігурація пивної станції не передбачає отворів для пивних колон-кранів, надаючи пивним компаніям можливість адаптувати їх під свої потреби на місці установки. Варіативність моделі дозволяє вибрати кількість полиць та інші опції, включаючи інтеграцію одного або декількох ринзерів у спілстоп. Деякі версії пивної станції можуть бути оснащені знімними дверима або мати частину спілстопа замінену на додаткову робочу поверхню.

При замовленні барних модульних елементів, наші спеціалісти нададуть вам професійні поради щодо оптимального проектування барної зони, ергономічного робочого місця для бармена, а також допоможуть підібрати ідеальні розміри та конфігурацію обладнання, враховуючи всі ваші побажання та вимоги до пивної станції.
Характеристики
Країна Україна
Призначення База пиво

Теги: База під пиво (пивна станція) BBM-0.8-2 800*600*850 Orest, BBM-0.8-2, 12202-01, Orest, Станція бармена

Рекомендуємо

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

    Певен кожен хоч раз в житті замовляв каву, десерт, фруктовий салат чи бельгійські вафлі зі взбитими вершками.Сьогодні майже кожен заклад ресторанного господарства, особливо якщо це ..

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

        Перш ніж скористатись послугами нашого Інтернет-магазину Horeca Service 2009, варто звернути увагу на різноманіття представлених в каталозі брендів професійної кухонно..

Як працює сифон для вершків?

Як працює сифон для вершків?

    Збиті вершки є одним з найбільш популярних десертів, які використовуються в кафе та ресторанах багатьох країн світу переважно як топінг для прикраси різноманітних напоїв та страв. ..

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.