База під пиво (пивна станція) BBM-1.0-2 1000*600*850 Orest

12203-01
  • Виробники Orest
  • Наявність: В наявності
  • 6467 грн.
  • 5820 грн.


Пивна станція Orest серії BBM-1.0-2, з габаритами 1000x600x850 мм, є вишуканим доповненням до будь-якого бару, завдяки своїй повній конструкції з надійної нержавіючої сталі. Задній захисний борт висотою 50 мм та вбудований каплісбірник із нержавіючої сталі, оснащений контейнером для легкого з'єднання з каналізаційною системою, забезпечують чистоту та порядок у робочій зоні.

Ця модель пивної станції надається без попередньо прорізаних отворів для пивних колон, що дає можливість пивоварним компаніям адаптувати їх під власні потреби. Конструкція передбачає гнучкість у виборі кількості полиць та наявності додаткових опцій, таких як вмонтовані ринзери у спілстоп, а також можливість заміни частини спілстопа на додаткову робочу поверхню або встановлення знімних дверей для зручного доступу.

Наші експерти готові надати вам кваліфіковані консультації щодо дизайну та планування барної зони, вибору оптимального робочого місця для бармена, а також допомогти у виборі відповідних розмірів та конфігурації обладнання, щоб ваша пивна станція була не тільки функціональною, але й стильною.
Характеристики
Країна Україна
Призначення База пиво

Теги: База під пиво (пивна станція) BBM-1.0-2 1000*600*850 Orest, BBM-1.0-2, 12203-01, Orest, Станція бармена

Рекомендуємо

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

    Певен кожен хоч раз в житті замовляв каву, десерт, фруктовий салат чи бельгійські вафлі зі взбитими вершками.Сьогодні майже кожен заклад ресторанного господарства, особливо якщо це ..

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

        Перш ніж скористатись послугами нашого Інтернет-магазину Horeca Service 2009, варто звернути увагу на різноманіття представлених в каталозі брендів професійної кухонно..

Як працює сифон для вершків?

Як працює сифон для вершків?

    Збиті вершки є одним з найбільш популярних десертів, які використовуються в кафе та ресторанах багатьох країн світу переважно як топінг для прикраси різноманітних напоїв та страв. ..

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.