База під пиво (пивна станція) BBM-1.2-2 1200*600*850 Orest недорого

12204-01
  • Виробники Orest
  • Наявність: В наявності
  • 7172 грн.
  • 6460 грн.


Orest База під пиво (пивна станція) BBM-1.2-2 1200*600*850 виготовляється повністю з нержавіючої сталі, із заднім пристінним бортом висотою 50мм, в робочу стільницю вмонтований каплісбірник (спілстоп) з нержавіючої сталі з резервуаром на підключення до каналізації. За замовчуванням в пивній базі немає отворів під пивні колони крани, зазвичай пивні компанії їх прорізають за місцем під час встановлення свого обладнання, так само можливий варіант виконання пивної станції з різною кількістю полиць, як опція в спил стоп може бути вмонтований один і більше ринзерів ( в деяких конструкціях пивних станцій замовник може передбачити розстібні двері або частину спил стопа замінити повноцінною робочою стільницею. При замовленні модульних елементів барної станції наші фахівці порадять вам як правильно спроектувати барну зону, робоче місце бармена та правильно підібрати розміри всього необхідного обладнання, зокрема й варіанта виконання пивної станції.
Характеристики
Країна Україна
Призначення База пиво

Теги: База під пиво (пивна станція) BBM-1.2-2 1200*600*850 Orest, BBM-1.2-2, 12204-01, Orest, Станція бармена

Рекомендуємо

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

    Певен кожен хоч раз в житті замовляв каву, десерт, фруктовий салат чи бельгійські вафлі зі взбитими вершками.Сьогодні майже кожен заклад ресторанного господарства, особливо якщо це ..

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

        Перш ніж скористатись послугами нашого Інтернет-магазину Horeca Service 2009, варто звернути увагу на різноманіття представлених в каталозі брендів професійної кухонно..

Як працює сифон для вершків?

Як працює сифон для вершків?

    Збиті вершки є одним з найбільш популярних десертів, які використовуються в кафе та ресторанах багатьох країн світу переважно як топінг для прикраси різноманітних напоїв та страв. ..

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.