Гірка барна SLB-3-2 500*600*850 для модульної барної станції Orest замовити

12206-01
  • Виробники Orest
  • Наявність: В наявності
  • 5926 грн.
  • 5333 грн.


Барна гірка моделі SLB-3-2 від Orest, з розмірами 500x600x850 мм, є високоякісним доповненням до модульної барної станції, створене для оптимізації простору та зберігання. Виготовлена з міцної нержавіючої сталі, вона має декілька полиць, які ідеально підходять для зберігання пляшок з напоями та пакетів з соком, забезпечуючи легкий доступ та організацію простору.

Як інтегрований елемент модульної системи Orest, ця гірка може бути адаптована до індивідуальних потреб вашого бару, включаючи можливість виготовлення за спеціальними розмірами та додавання спідреку для додаткової функціональності. Ми пропонуємо повний спектр послуг, від дизайну до виробництва, щоб забезпечити, що кожен елемент барної станції відповідає вашим вимогам ергономічності та зручності.

Замовлення та доставка доступні по всій Україні, включаючи великі міста такі як Київ, Львів, Полтава, Одеса, Тернопіль, Ужгород, Івано-Франківськ, а також інші регіони. Наша команда фахівців завжди готова надати консультації та підтримку, щоб допомогти вам створити ідеальне робоче місце, яке буде відповідати всім потребам вашого барного персоналу.
Характеристики
Країна Україна
Призначення Гірка барна

Теги: Гірка барна SLB-3-2 500*600*850 для модульної барної станції Orest, SLB-3-205, 12206-01, Orest, Станція бармена

Рекомендуємо

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

    Певен кожен хоч раз в житті замовляв каву, десерт, фруктовий салат чи бельгійські вафлі зі взбитими вершками.Сьогодні майже кожен заклад ресторанного господарства, особливо якщо це ..

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

        Перш ніж скористатись послугами нашого Інтернет-магазину Horeca Service 2009, варто звернути увагу на різноманіття представлених в каталозі брендів професійної кухонно..

Як працює сифон для вершків?

Як працює сифон для вершків?

    Збиті вершки є одним з найбільш популярних десертів, які використовуються в кафе та ресторанах багатьох країн світу переважно як топінг для прикраси різноманітних напоїв та страв. ..

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.