Посудомийні машини: швидкість та економія грошей

230831 Стаканомийна машина 35x35 Hendi
Посудомийні машини для професійного використання
Заклади громадського харчування часто стикаються з тим, що у них накопичується велика кількість посуду, який потрібно швидко та якісно помити. У окремих випадках при цьому наймають працівника, виділяючи йому місце кухні. Якщо посуду не так і багато, більш доцільним є встановлення професійної посудомийної машини. Її можна придбати за дешевою вартістю з доставкою у всі регіони країни у нашому Інтернет-магазині Хорека Сервіс 2009.
Основні технічні характеристики
Перед тим, як придбати посудомийну машину на нашому сайті ХорекаСервіс2009, необхідно звернути увагу на площу своєї кухні та габаритні розміри основного обладнання на ній. Дуже важливо, щоб доступ до цього пристрою був вільним, тому що це впливає на зручність його використання, витрачений на цей час та деякі показники ефективності роботи персоналу.

Крім того, перед покупкою необхідно врахувати такі технічні характеристики посудомийної машини:
● тип установки;
● сфера використання;
● функціональні можливості;
● обладнання;
● вид дисплея та спосіб керування;
● місткість;
● потрібний об'єм води для одного циклу.
Якщо ви самостійно не можете вибрати потрібну вам професійну посудомийну машину для ресторану, кафе чи бару, тоді менеджери з продажу у нашому Інтернет-магазині HorecaService2009 готові вам допомогти.
Найкращі бренди професійних посудомийних машин
Наш Інтернет-магазин Horeca Service 2009 протягом тривалого часу співпрацює лише з перевіреними виробниками професійного обладнання для закладів громадського харчування. Потрібні пристрої ви можете придбати швидко, легко і з доставкою у всі регіони країни. У каталозі сайту представлена продукція наступних досить відомих брендів, яка користується попитом не тільки в Україні, а й у Європі:
● Empero;
● Hendi;
● Krupps;
● Oztiryakiler;
● Winterhalter.

Для отримання більш детальної інформації про представлені в каталозі посудомийні машини звертайтесь за допомогою до наших менеджерів по роботі з клієнтами. Це можна зробити як телефоном, так і через електронну пошту.
Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.