Різне устаткування для хоека

У закладах громадського харчування для забезпечення належного рівня санітарно-гігієнічної безпеки використовується велика кількість різноманітного обладнання: від професійних посудомийних машин до диспенсерів для мила. Всі ці пристрої дозволяють не тільки підтримувати чистоту, але й значною мірою прискорюють процес роботи кухні, так і торгового залу або стрічки видачі. Все необхідне для забезпечення миття можна знайти в каталозі нашого Інтернет-магазину Хорека Сервіс 2009.

Душ-змішувач – незамінний атрибут будь-якої кухні
Використання класичних змішувачів на професійній кухні буває незручним через те, що часом доводиться мити нестандартні за своїми габаритними розмірами каструлі, тарілки або келихи. Саме тому в таких випадках найкраще використовувати душі-змішувачі. Їх завжди можна витягнути на потрібну вам відстань, а також повернути якнайкраще в тому чи іншому напрямку. У каталозі нашого Інтернет-магазину

ХорекаСервіс2009 представлено декілька таких пристроїв, що відрізняються між собою такими особливостями:
● матеріал виробництва;
● довжина душу;
● градус повороту;
● габаритні розміри;
● тип монтажу;
● фільтрація води;
● кількість важелів.
Душ-змішувач для професійної кухні ресторану, бару або кафе - це необхідний пристрій, який дозволяє виконувати процес миття посуду набагато швидше і якісніше.
Найкращі виробники кухонного обладнання для миття
Для оснащення професійної кухні необхідно придбати пристрої та пристрої, які будуть надійно служити тривалий період часу. Саме тому варто віддавати перевагу лише перевіреним брендам, які надають гарантію на свій товар. До них наш Інтернет-магазин Horeca Service 2009 відносить такі:
● Empero;
● Hendi.
Ви хочете замовити душ-змішувач для кухні в Інтернет-магазині HorecaService2009? Тоді додавайте товар у кошик, оформляйте замовлення та чекайте на підтвердження покупки протягом нетривалого періоду часу. Ми надаємо доставку кухонного обладнання до всіх регіонів країни.
Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.