для роздачі

Для роздачі
    Лінія роздачі є модульною конструкцією, блоки якої логічно розташовані по відношенню один до одного таким чином, щоб максимально швидко і якісно обслуговувати великий потік клієнтів закладу громадського харчування. Кількість елементів може значною мірою змінюватись в залежності від цілого ряду факторів: від стилістики ресторану до рівня його відвідуваності. Внаслідок цього оснащувати лінію роздачі для кожного окремого об'єкта необхідно в індивідуальному порядку.
   
 Диспенсери: зручність та економія
Якщо ви відкриєте каталог диспенсерів від найкращих європейських виробників, можете помітити різноманітність представлених позицій товарів. Справа в тому, що слово «диспенсер» є універсальним терміном, яким позначається ціла група пристроїв, призначених для комфортного використання миючих засобів, паперових рушників, серветок і т.д. У зв'язку з цим такі пристрої можуть мати різні зовнішній вигляд, функціональність і вартість.
   
 Перш ніж купити диспенсери в нашому Інтернет-магазині Хорека Сервіс 2009, необхідно звернути увагу на такі переваги:
● економія коштів;
● прискорення процесу обслуговування;
● надання високого рівня послуг.

У зв'язку з тим, що в каталозі Інтернет-магазину ХорекаСервіс2009 є велика кількість різних типів диспенсерів, наші клієнти мають можливість підібрати для себе саме ті, які їм потрібні.
Марміти та чафіндіші - обов'язкові елементи лінії роздачі
Не менш важливими за диспенсери для будь-якої лінії роздачі є й такі її елементи, як марміти та чафіндіші. Їх можна замовити у нашому

Інтернет-магазині Horeca Service 2009 з доставкою у всі регіони країни.
Марміти - це спеціальні ємності для зберігання напівфабрикатів, готової їжі та інгредієнтів. До того ж, у деяких типах таких виробів можна навіть готувати.

Чафіндіші є ємністю для зберігання їжі в теплому стані, за що в них відповідають відповідні нагрівальні елементи. Якщо ви не знаєте, як вибрати потрібну вам модель чафіндишу, менеджери HorecaService2009 готові вам допомогти!
Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.