Марміти та чафіндіші

Марміти та чафіндіші

Лінія роздачі є модульною конструкцією, блоки якої розташовані в один або кілька рядів. Кількість елементів може змінюватись в залежності від особливостей кожного конкретного закладу громадського харчування. Як правило, на лініях роздачі використовують марміти та чафіндиші. У зв'язку з тим, що ці пристрої підлягають інтенсивній експлуатації, дуже важливо віддавати перевагу лише перевіреним брендам, які виробляють якісну та надійну продукцію. Придбати їх товари ви можете у нас – в Інтернет-магазині Хорека Сервіс 2009.
Марміти: на що звертати увагу при покупці?
Мармити є ємністю, основне призначення яких полягає в тривалому підігріві їжі. Це дозволяє їй тривалий час залишатися теплою, тобто придатною для швидкого подання клієнтам закладу.

В Інтернет-магазині ХорекаСервіс2009 представлена велика кількість різноманітних мармітів, які можна придбати за доступною вартістю. Перш ніж зробити вибір, потрібно звернути увагу на такі особливості:
● габаритні розміри;
● кількість відділень для їжі;
● обсяг;
● наявність або відсутність кришки;
● матеріал виробництва;
● вартість.

Інтернет-магазин Horeca Service 2009 пропонує можливість дешевої купівлі мармітів для перших чи других страв із доставкою у всі регіони України.
Найкращі чафіндіші за доступними цінами
Вам потрібно замовити професійні чафіндиші для закладів громадського харчування? У такому разі найкраще звертатися за допомогою до перевірених продавців. Інтернет-магазин HorecaService2009 є таким. Ми співпрацюємо тільки з тими виробниками, які гарантують власний товар, а також мають бездоганну репутацію на ринку. До них можна віднести такі бренди:
● Bartscher;
● EWT INOX;
● Fine Dine;
● FoREST;
● GoodFood;
● Hendi;
● Rauder.
Для отримання більш детальної інформації про всі товари, необхідні для облаштування професійної лінії завдання в ресторані або їдальні, звертайтесь за допомогою до наших менеджерів по роботі з клієнтами за вказаними на сайті номерами.
Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.