Холодильне устаткування

Устаткування холодильне

Робота закладів комунального харчування неможлива без використання професійного холодильного обладнання. Його мета полягає насамперед у забезпеченні найбільш сприятливих умов зберігання продуктів, напівфабрикатів і готових страв. У цьому важливу роль під час покупки грають як технічні характеристики, а й габаритні розміри. В Інтернет-магазині Хорека Сервіс 2009 представлені різні моделі холодильного обладнання, які дозволять вам організувати процес роботи підприємства без жодних проблем.
Як вибрати морозильну та холодильну шафу?
Якщо ви не знаєте, як вибрати морозильну або холодильну шафу для ресторану, менеджери ХорекаСервіс2009 можуть вам у цьому допомогти.

Ми готові порівняти різні моделі між собою та підібрати серед них ті, які ідеально підійдуть під ваші потреби. Як правило, у процесі звертається увага на такі фактори:
● місткість;
● габаритні розміри та вага;
● рівень охолодження;
● продуктивність;
● кількість дверцят;
● особливості розташування;
● рекомендації щодо догляду;
● вартість та гарантія.
В Інтернет-магазині Horeca Service 2009 представлено холодильне та морозильне обладнання таких відомих брендів як Coreco, Desmon, DGD, EWT INOX, GEMM, Hendi, Oztiryakiler, Rauder та Reednee.

Додаткове холодильне обладнання: для кухні та торгового залу
Холодильне обладнання для закладів громадського харчування відіграє важливу роль у забезпечення їхньої повноцінної роботи. При цьому воно передбачає оснащення підприємства не тільки морозильними шафами, а й деякими іншими пристроями, до яких належать:
● льодогенератори;
● морозильні скрині;
● апарати для шокового заморожування;
● вітрини;
● фризери;
● машини для морозива.
Інтернет-магазин HorecaService2009 гарантує як якість товарів, що реалізуються, так і їх відповідність технічним характеристикам. Ми надаємо клієнтам доставку обладнання та кілька способів здійснення оплати. Одна з цілей нашої роботи — постійна співпраця з клієнтами, яка буде вигідна кожній стороні.
Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.