Механічне устаткування

Механічне обладнання

Оснащення кухні професійним обладнанням – це одне з першочергових завдань будь-якого власника чи адміністратора закладу громадського харчування. Чому це так? Тому що механічні пристрої дозволяють не тільки забезпечити швидке приготування страв, а й дотримати належний рівень їхньої якості. Саме тому в нашому каталозі Хорека Сервіс 2009 ви можете знайти практично все, чого може потребувати сучасна кухня ресторану або кафе: від блендерів до вакуумних пакувальників. При цьому всі товари можна придбати за доступними цінами з доставкою до всіх регіонів країни.

Яке механічне обладнання потрібне кухні?
У каталозі Інтернет-магазину ХорекаСервіс2009 представлено кілька десятків позицій різноманітного професійного механічного обладнання, яке широко використовується на багатьох ресторанах. Всі пристрої розділені на відповідні групи, що дозволяє користувачам швидко знайти саме те, що вони шукають.

Найчастіше клієнти HorecaService2009 шукають такі типи пристроїв:
● для обробки м'яса (електрично стрічкові пилки, професійні млини для спецій, ковбасні шприци, преси для гамбургерів, м'ясорубки);
● для обробки овочів (слайсери для спіральних чіпсів, картоплерізання, сепаратори для овочечистки, овочерізки).

З нашим механічним обладнанням ви можете не перейматися роботою кухні ресторану. Ми надаємо гарантію абсолютно на всі товари, представлені в каталозі Horeca Service 2009.
Надійні виробники та їх товари

Замовити професійну овочерізку або картоплечистку у нас можна лише за кілька хвилин вільного часу. Механічне обладнання Інтернет-магазину представлене такими відомими європейськими брендами, як:
● EWT INOX;
● Fama;
● Fimar;
● GoodFood;
● Hendi;
● Rauder;
● Reednee;
● Robot Coupe;
● Sirman.

Якщо говорити за безпосередньо самі групи механічного обладнання для кафе та ресторанів, серед них можна виділити заглибні блендери, тістоміси, планетарні міксери, тісторозкатки, вакуумні пакувальники та пакети для них, слайсери, сиротерки, машини для макаронів та інше. Все це може знадобитися на кухні для приготування їжі.
Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.