Міксер планетарний професійний для кремів PM-B5S металік GoodFood на 5л.

12505-01
  • Виробники GoodFood
  • Наявність: В наявності
  • 14689 грн.


Міксер планетарний професійний для кремів PM-B5S металік GoodFood високошвидкісний з діжкою 5 л, плавне регулювання швидкості, швидкість віночка навколо своєї осі до 1000 об/хв, швидкість обертання збивного органу кремовзбивалки до діжі міксера 302 об/хв. у наборі: віночок, лопатка, гак, корпус з нержавіючої сталі, двигун 500Вт, захист від навантаження, 220В. Габаритні розміри: 380х240х375 мм.
Характеристики
Країна Китай

Теги: Міксер планетарний професійний для кремів PM-B5S металік GoodFood на 5л., PM-B5S металик, 12505-01, GoodFood, Планетарні міксери

Рекомендуємо

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

    Певен кожен хоч раз в житті замовляв каву, десерт, фруктовий салат чи бельгійські вафлі зі взбитими вершками.Сьогодні майже кожен заклад ресторанного господарства, особливо якщо це ..

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

        Перш ніж скористатись послугами нашого Інтернет-магазину Horeca Service 2009, варто звернути увагу на різноманіття представлених в каталозі брендів професійної кухонно..

Як працює сифон для вершків?

Як працює сифон для вершків?

    Збиті вершки є одним з найбільш популярних десертів, які використовуються в кафе та ресторанах багатьох країн світу переважно як топінг для прикраси різноманітних напоїв та страв. ..

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.