Міксер планетарний професійний (кремовзбивалка) PM-B7-F GoodFood

9386-01
  • Виробники GoodFood
  • Наявність: В наявності
  • 14887 грн.


Міксер планетарний професійний (кремовзбивалка) GoodFood-PM-B7-F з дежою на 7 л, регулятор обертів - 85 - 530 обертів за хвилину, у комплекті - віночок, лопатка, гак, мотора 280Вт, захист від перевантаження, 2 , Загальний розмір обладнання – 390х240х435 мм. | Замовити з гарантією Міксер планетарний професійний (кремовзбивалка) PM-B7-F GoodFood за оптовою ціною з доставкою по Україні на сайті професійного обладнання Хорека Сервіс 2009 | Міксер планетарний професійний (кремовзбивалка) PM-B7-F GoodFood (Гуд Фуд) купити Київ, Харків, Львів, Тернопіль, Ужгород, Маріуполь, Хмельницький, Суми, Полтава, Чернівці, Чернігів, Миколаїв, Одеса, Кропивницький, Дніпро, Сєвєродонецьк, Луцьк , Івано-Франківськ, Трускавець, Вінниця. Замовити онлайн запчастини та комплектуючі на професійне кухонне обладнання Гуд Фуд (GoodFood) на сайті ХорекаСервіс 2009.
Характеристики
Країна Китай
Довжина 390
Ширина 270
Висота / Глибина 435
Об `єм 7
Підключення 0.28/220

Теги: Міксер планетарний професійний (кремовзбивалка) PM-B7-F GoodFood, PM-B7-F, 9386-01, GoodFood, Планетарні міксери

Рекомендуємо

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

    Певен кожен хоч раз в житті замовляв каву, десерт, фруктовий салат чи бельгійські вафлі зі взбитими вершками.Сьогодні майже кожен заклад ресторанного господарства, особливо якщо це ..

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

        Перш ніж скористатись послугами нашого Інтернет-магазину Horeca Service 2009, варто звернути увагу на різноманіття представлених в каталозі брендів професійної кухонно..

Як працює сифон для вершків?

Як працює сифон для вершків?

    Збиті вершки є одним з найбільш популярних десертів, які використовуються в кафе та ресторанах багатьох країн світу переважно як топінг для прикраси різноманітних напоїв та страв. ..

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.