297377 Вакуумна пакувальна машина FRESH 43 безкамерна Hendi

10402-01
  • 297377 Вакуумна пакувальна машина FRESH 43 безкамерна Hendi
  • Виробники Hendi
  • Наявність: В наявності
  • 33707 грн.
  • 26966 грн.


Вакуумна пакувальна машина FRESH 43 безкамерна Hendi - це ідеальний пристрій для використання в магазинах, ресторанах та готелях. Вона призначена для запечатування невеликої кількості пакетів для пакування та приготування їжі.

Ця безкамерна вакуумна пакувальна машина використовує гофровані пакети та має автоматичне керування. Машина має можливість програмування зварювання, що дозволяє налаштувати потрібний час зварювання для різних продуктів.
Вакуумна машина оснащена вібраційним насосом ємністю 13 л/хв (297384) або 21 л/хв (297377), залежно від моделі. Цей насос забезпечує швидке та ефективне пакування продуктів.
Машина має ергономічну та міцну ручку для легкого відкривання кришки, а її корпус виготовлений з нержавіючої сталі, що забезпечує довговічність та зносостійкість. Вага машини становить 6 кг, що дозволяє легко переносити її з одного місця на інше.
Загалом, вакуумна пакувальна машина FRESH 43 безкамерна Hendi є ідеальним пристроєм для швидкого та ефективного запечатування пакетів з їжею в магазинах, ресторанах та готелях. Вона легка в використанні та обслуговуванні, має високу якість виготовлення та може стати незамінним помічником для професійних кухарів.
Характеристики
Країна Нідерланди
Призначення безкамерний пакувальник

Теги: 297377 Вакуумна пакувальна машина FRESH 43 безкамерна Hendi, 297377, 10402-01, Hendi, Вакуумні пакувальники

Рекомендуємо

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

    Певен кожен хоч раз в житті замовляв каву, десерт, фруктовий салат чи бельгійські вафлі зі взбитими вершками.Сьогодні майже кожен заклад ресторанного господарства, особливо якщо це ..

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

        Перш ніж скористатись послугами нашого Інтернет-магазину Horeca Service 2009, варто звернути увагу на різноманіття представлених в каталозі брендів професійної кухонно..

Як працює сифон для вершків?

Як працює сифон для вершків?

    Збиті вершки є одним з найбільш популярних десертів, які використовуються в кафе та ресторанах багатьох країн світу переважно як топінг для прикраси різноманітних напоїв та страв. ..

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.