975411 Вакуум-пакувальна машина Kitchen Line - безкамерна Hendi

3752-01
  • Виробники Hendi
  • Наявність: В наявності
  • 18444 грн.
  • 14755 грн.


975411 Вакуум-пакувальна машина Kitchen Line - безкамерна Hendi є ідеальним вибором для домашнього використання або малого бізнесу, який потребує вакуумного упакування продуктів. Вона має компактний дизайн, тому займає мало місця на кухні або в магазині.

Ця безкамерна вакуум-пакувальна машина працює на основі простої інтуїтивної кнопкової панелі. Її можна використовувати для пакування продуктів, які не потребують глибокого вакууму, таких як сухі фрукти, горіхи, кава, чай тощо. Вона легко пакує ці продукти в спеціальні вакуумні пакети з мінімальним зусиллям.

Особливість цієї вакуум-пакувальної машини - вона не має камери для пакування продуктів. Це означає, що ви можете пакувати продукти будь-якого розміру або форми, які поміщаються в вакуумний пакет. Це дозволяє вам бути більш гнучким у виборі продуктів, які ви можете пакувати.

Крім того, ця вакуум-пакувальна машина має компактні габарити і проста в обслуговуванні, що робить її ідеальним варіантом для використання в домашніх умовах або малому бізнесі.
Характеристики
Країна Нідерланди
Призначення безкамерний пакувальник

Теги: 975411 Вакуум-пакувальна машина Kitchen Line - безкамерна Hendi, 975411, 3752-01, Hendi, Вакуумні пакувальники

Рекомендуємо

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

    Певен кожен хоч раз в житті замовляв каву, десерт, фруктовий салат чи бельгійські вафлі зі взбитими вершками.Сьогодні майже кожен заклад ресторанного господарства, особливо якщо це ..

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

        Перш ніж скористатись послугами нашого Інтернет-магазину Horeca Service 2009, варто звернути увагу на різноманіття представлених в каталозі брендів професійної кухонно..

Як працює сифон для вершків?

Як працює сифон для вершків?

    Збиті вершки є одним з найбільш популярних десертів, які використовуються в кафе та ресторанах багатьох країн світу переважно як топінг для прикраси різноманітних напоїв та страв. ..

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.