Пакувальник вакуумний DZ260 REEDNEE (Китай)

13270-01
  • Пакувальник вакуумний DZ260 REEDNEE (Китай)
  • Виробники Reednee
  • Наявність: В наявності
  • 30503 грн.


Пакувальник вакуумний DZ260 REEDNEE (Китай) - це надійний і зручний пристрій для вакуумування різноманітних продуктів харчування. Завдяки довжині зварювального шва в 260 мм, ви зможете з легкістю упакувати продукти різної форми та розміру. Продуктивність вакуумного насоса становить 14,4 м3/год, що дозволяє швидко та ефективно проводити процес вакуумування.

Керування приладом є напівавтоматичним, що дозволяє легко та швидко виконувати процес вакуумування. Потужність приладу становить 0,37 кВт (220 В), що забезпечує ефективну роботу.

Пакувальник вакуумний DZ260 REEDNEE (Китай) має габаритні розміри 502х330х380 мм та вагу 37,2 кг, що дозволяє легко переміщати його в межах робочого простору.

Купуючи Пакувальник вакуумний DZ260 REEDNEE (Китай), ви отримаєте надійний та зручний пристрій для вакуумування продуктів харчування за оптимальною ціною з можливістю прямих поставок до міст Одеса, Дніпро, Черкаси, Львів, Чернігів, Київ, Чернівці.
Характеристики
Країна Китай
Призначення камерний пакувальник

Теги: Пакувальник вакуумний DZ260 REEDNEE (Китай), 51976, 13270-01, Reednee, Вакуумні пакувальники

Рекомендуємо

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

    Певен кожен хоч раз в житті замовляв каву, десерт, фруктовий салат чи бельгійські вафлі зі взбитими вершками.Сьогодні майже кожен заклад ресторанного господарства, особливо якщо це ..

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

        Перш ніж скористатись послугами нашого Інтернет-магазину Horeca Service 2009, варто звернути увагу на різноманіття представлених в каталозі брендів професійної кухонно..

Як працює сифон для вершків?

Як працює сифон для вершків?

    Збиті вершки є одним з найбільш популярних десертів, які використовуються в кафе та ресторанах багатьох країн світу переважно як топінг для прикраси різноманітних напоїв та страв. ..

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.