Різне обладнання для ресторану купити

Протягом тривалого часу Інтернет-магазин Хорека Сервіс 2009 розширює перелік товарів, що реалізуються, щоб забезпечувати клієнтів усім необхідним обладнанням, яке потрібне для оснащення закладів громадського харчування. Ми співпрацюємо лише з тими виробниками, які довели свою надійність та відповідальність. Якщо ви бажаєте зробити замовлення у нас, обов'язково зверніть увагу на той факт, що ми надаємо, в тому числі, послуги доставки — в усі регіони країни.

Ваги
Під час роботи в ресторані при приготуванні страв кухарі завжди дотримуються технологічних карт, в яких зазначена вага інгредієнтів. Саме тому на будь-якій кухні обов'язково мають бути прилади, що вимірюють його. До того ж, ваги потрібні і під час прийому товару, і під час ревізії.
Де потрібні газові обігрівачі?
Далеко не завжди під час відкриття підприємства власники думають про необхідність придбання газових обігрівачів, хоча вони можуть бути корисні їм. Нерідко такі пристрої купують згодом. Вони можуть бути потрібні у таких закладах:
● ресторани;
● паби та бари;
● піцерії;
● їдальні;
● точки продажу фастфуду;
● пекарні.

Якщо ви не знаєте, як вибрати найкращу модель газового обігрівача, менеджери ХорекаСервіс2009 можуть вам допомогти.

Стерилізатори
Дотримання санітарно-гігієнічних норм це обов'язок персоналу закладу громадського харчування. Внаслідок того, що на поверхні багатьох виробів та приладів після миття можуть залишатися потенційно небезпечні мікроорганізми, такі пристрої нерідко стерилізуються. Для цього передбачені спеціальні пристрої, без яких багато підприємств просто не можуть обійтися.
Фільтри для води
Якщо для миття посуду можна використовувати воду безпосередньо з крана, то для деяких інших технологічних процесів потрібне її проходження через фільтр. В Інтернет-магазині Horeca Service 2009 ви можете знайти кілька моделей таких пристроїв, які відрізняються своїми відносно невеликими розмірами, що дозволяє їх розміщувати навіть на компактних кухнях.

Інсектицидні пастки
Комахи на кухні можуть створювати не тільки незручності при приготуванні їжі, але й небезпеку як для персоналу, так і для гостей закладу. Для запобігання такій проблемі фахівці розробили відповідні інсектицидні пастки, основною функцією яких є знищення мух і комарів. Крім цього, вони можуть допомогти часом і у боротьбі з деякими іншими комахами.
Замовте інсектицидні пастки на сайті HorecaService2009 з доставкою у всі регіони країни прямо зараз!
Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.