Теплове устаткування для Horeca недорого.

Теплове устаткування
    Попит на теплове обладнання в Інтернет-магазині "Хорека Сервіс 2009" зберігається постійний. Це зумовлено тим, що практично всі заклади громадського харчування потребують його. У нашому каталозі ви можете знайти все для роботи вашого підприємства: від печей та грилів до вафельниць та млинців. Всі товари, які ми реалізуємо, вироблені надійними і відомими європейськими брендами, які довели факт того, що їм можна довіряти.
    Плити та печі
Процес вибору професійної плити або печі для кухні – складне завдання, оскільки воно вимагає розуміння технічних характеристик цього теплового обладнання та його функціональних можливостей. Перш ніж купити такі пристрої в Інтернет-магазині ХорекаСервіс2009, слід звернути увагу на такі важливі фактори:
● габаритні розміри та вага;
● продуктивність;
● рівень нагрівання;
● наявність термостату;
● місткість;
● особливості догляду.

Ми готові вам допомогти вибрати ту модель професійної плити або печі для кухні ресторану, яка ідеально підходитиме вам за вартістю та технічними характеристиками.

Додаткове теплове обладнання
Horeca Service 2009 має різноманітність додаткового теплового обладнання, яке може знадобитися на професійній кухні. До списку таких пристроїв входять такі пристрої:
● млинці;
● вафельниці;
● вітрини та шафи;
● грилі: газові, для курей, притискні, роликові та саламандра;
● смажені поверхні;
● лампи для підігріву;
● макароноварки;
● марміти;
● мікрохвильові печі;
● рисоварки;
● сушарки продуктів.

У каталозі HorecaService2009 можна знайти навіть тостери, фритюрниці та обладнання для приготування шаурми. Це дозволяє знайти у нас пристрої для будь-якого ресторану або точки продажу фастфуду.
Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.