Апарат для приготування при низькій температурі (Су-вид / Sous Vide) Sirman Softcooker S GN1/1 (Італія)

13118-01
  • Апарат для приготування при низькій температурі (Су-вид / Sous Vide) Sirman Softcooker S GN1/1 (Італія)
  • Виробники Sirman
  • Наявність: В наявності
  • 25122 грн.


Апарат для приготування при низькій температурі (Сувид/Sous Vide) Sirman Softcooker S GN1/1 Габаритні розміри апарату становлять 575х370х300 мм. Його потужність сягає 1,7 кВт. Робота відбувається від електромережі напругою 220 В. Виробник передбачив 1 ванну об'ємом 22 літри, робоча температура в якій становить від 40 до 115 градусів за Цельсієм. Технологія Sous Vide має на увазі приготування продуктів у вакуумній упаковці при низьких температурах з наступним швидким охолодженням та регенерацією | Замовити Апарат для приготування при низькій температурі (Су-вид / Sous Vide) Sirman Softcooker S GN1/1: зі складу, оптова ціна, доставка Львів Полтава Київ Рівне Суми Тернопіль
Характеристики
Країна Італія

Теги: Апарат для приготування при низькій температурі (Су-вид / Sous Vide) Sirman Softcooker S GN1/1 (Італія), 20566, 13118-01, Sirman, Sous-vide

Рекомендуємо

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

    Певен кожен хоч раз в житті замовляв каву, десерт, фруктовий салат чи бельгійські вафлі зі взбитими вершками.Сьогодні майже кожен заклад ресторанного господарства, особливо якщо це ..

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

        Перш ніж скористатись послугами нашого Інтернет-магазину Horeca Service 2009, варто звернути увагу на різноманіття представлених в каталозі брендів професійної кухонно..

Як працює сифон для вершків?

Як працює сифон для вершків?

    Збиті вершки є одним з найбільш популярних десертів, які використовуються в кафе та ресторанах багатьох країн світу переважно як топінг для прикраси різноманітних напоїв та страв. ..

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.