Дегідратор FK03 EWT INOX (Китай)

13175-01
  • Виробники EWT INOX
  • Наявність: В наявності
  • 9006 грн.


Цей настільний пристрій призначений для сушіння харчових продуктів, таких як м'ясо, риба, трави та коріння, а також фрукти та овочі. Потужність приладу – 1 кВт (220 В). Його вага досягає 13,98 кг, а габаритні розміри – 470х370х550 мм. Робоча температура моделі знаходиться в межах від +35 до +75 градусів за Цельсієм. Виробник передбачив 10 полиць, таймер та механічну систему управління | Зі складу купити вигідна ціна, доставка Дегідратор FK03 EWT INOX (Китай) Ужгород Одеса Харків Миколаїв Львів Херсон Херсон Хмельницький Луцьк
Характеристики
Країна Китай

Теги: Дегідратор FK03 EWT INOX (Китай), 51415, 13175-01, EWT INOX, Сушарка продуктів

Рекомендуємо

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

А ви ще використовуйте аерозольні готові вершки в балончиках?

    Певен кожен хоч раз в житті замовляв каву, десерт, фруктовий салат чи бельгійські вафлі зі взбитими вершками.Сьогодні майже кожен заклад ресторанного господарства, особливо якщо це ..

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

ETERNUM — бельгійські фраже в ресторанах України

        Перш ніж скористатись послугами нашого Інтернет-магазину Horeca Service 2009, варто звернути увагу на різноманіття представлених в каталозі брендів професійної кухонно..

Як працює сифон для вершків?

Як працює сифон для вершків?

    Збиті вершки є одним з найбільш популярних десертів, які використовуються в кафе та ресторанах багатьох країн світу переважно як топінг для прикраси різноманітних напоїв та страв. ..

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Visa
© HorecaService2009, 2009-2023.